Menüü

Majutus Soomes

Majutust Soomes otsides tuleks arvestada sellega, et sealsed majutushinnad on natuke kallimad Eesti majutushindadest. Samas on Soome majutusasutuste tase kõrge ning teeninduskvaliteet väga hea. Sarnaselt Eestile koondub palju Soome majutuskohtasid pealinna, kuid tegelikult on vaatamisväärsusi Soomes üle riigi. Seega on ka majutuse leidmine sõltuv Teie planeeritavast sihtkohast.

Porvoo linn

Porvoo

Näiteks suvel on mõnus käia Lõuna-Soomes ja avastada selle saari ja väikeseid linnakesi. Meie üks lemmikud linnu on Porvoo, mille väike ja mõnus vanalinn ja selle kohvikud kutsuvad alati tagasi. Porvoo üheks sümboliks on seal jõe ääres asuvad punased majakesed. Porvoos on ka mõnusaid ööbimiskohtasid nagu Haiko Mõisa Spaa hotell, mis jääb 6 kilomeetri kaugusele kesklinnast. Otse kesklinnas asub Hotell Sparre. Kindlasti on mõnus koht ka vanalinnas asuv vanalinna külalistemaja.

Turu

Turu linn on juba suurem, kuid kuna see asub suhteliselt mere ääres on sealt hea reisida ka väikestele saartele või siis muumimaale Naantalis. Vaatamata oma suurusele ei ole Turus palju hotelle. Tuntumad on kesklinnas asuv Wiklundi hotell Palace Hotell (kus on mõnus vaade Aurajoki jõele) ning butiikhotell Seurahuone.

 

 

Loe rohkem: 

Loe rohkem: 

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada veebisaidil parim kogemus.